fbpx
memo-bez-tla-white-bg

Edukacyjna Odyseja Umysłu trwa

Dlatego przyłącz się do wyzwania

10 zasad kierowania uwagą uczniów

Dzięki którym Twoje lekcje będą jeszcze skuteczniejsze
i zaczniesz budować pozycję eksperta edukacji przyjaznej mózgowi

Edukacyjna Odyseja Umysłu

trwa​

Dlatego przyłącz się do wyzwania

10 zasad kierowania uwagą uczniów

Dzięki którym Twoje lekcje będą jeszcze skuteczniejsze
i zaczniesz budować pozycję eksperta edukacji przyjaznej mózgowi

Zdobądź nowe umiejętności

Twoje lekcje będą jeszcze skuteczniejsze, a Ty zaczniesz budować pozycję eksperta edukacji przyjaznej mózgowi, więc nie czekaj tylko dołącz do nas.

Zdobądź nowe umiejętności!

Nie zwlekaj. Działaj. Dowiedz się jak to zrobić. Dlatego nie czekaj i dołącz do nas.

W trakcie 3 dni wyzwania:

Dowiesz się czym jest uwaga w perspektywie psychopedagogicznej i neurodydaktycznej

Zrozumiesz podstawowe mechanizmy, które są przyczyną kłopotów z koncentracją

Otrzymasz narzędzia do wykorzystania podczas lekcji, dzięki którym Twoi uczniowie będa bardziej skupieni

Zdobędziesz umiejętność samodzielnego tworzenia zadań stymulacyjnych i pogłębiających uwagę

Nauczysz się i zdobędziesz narzędzia do kierowania uwagą Twoich uczniów w czasie trwania lekcji

Odkryjesz tajniki wciągającej prezentacji multimedialnej i taką przygotujesz

Naszym celem jest szerzenie najlepszych praktyk edukacyjnych wśród nauczycieli, trenerów, pedagogów

i lektorów by edukacja stałą się przyjazna mózgowi.

  • Szybsza nauka

  • Efektywne zapamiętywanie

  • Lepsza koncentracja

Naszym celem jest szerzenie najlepszych praktyk edukacyjnych wśród nauczycieli, trenerów, pedagogów i lektorów by edukacja stałą się przyjazna mózgowi.

  • Szybsza nauka

  • Efektywne zapamiętywanie

  • Lepsza koncentracja

Kiedy się spotykamy?

Wyzwanie będzie trwać od poniedziałku 24 maja do piątku 28 maja.

W poniedziałek, środę i piątek będziemy się spotykać podczas webinaru wprowadzającego do poszczególnych części wyzwania. Po każdym webinarze będzie czas na samodzielną praktykę i dzielenie się rezultatami swojej pracy. Wyzwanie ma charakter praktyczny, tzn. że z każdego modułu, poza dawką wiedzy i teorii, wyniesiesz konkretne  umiejętności, do zastosowania bezpośrednio w klasie.

Kiedy się spotykamy?

Wyzwanie będzie trwać od poniedziałku 24 maja do piątku 28 maja.

W poniedziałek, środę i piątek będziemy się spotykać podczas webinaru wprowadzającego do poszczególnych części wyzwania. Po każdym webinarze będzie czas na samodzielną praktykę i dzielenie się rezultatami swojej pracy. Wyzwanie ma charakter praktyczny, tzn. że z każdego modułu, poza dawką wiedzy i teorii, wyniesiesz konkretne  umiejętności, do zastosowania bezpośrednio w klasie.

O mnie

#1 Ekspert w dziedzinie efektywnej pracy umysłowej z uczniami w Polsce

#1 Autorka bestsellerowego kursu dla nauczycieli Odyseja Umysłu

#1 Naukowiec czynnie badający funkcje poznawcze ludzkiego mózgu

#1 Specjalista w zakresie neurodydaktyki i psychopedagogiki

Od 15 lat pomagam nauczycielom tworzyć przestrzeń edukacji przyjaznej mózgowi.

Autorka artykułów naukowych, popularnonaukowych oraz blogowych na temat sposobów na pełne wykorzystywanie możliwości poznawczych mózgu. Prelegent na konferencjach krajowych i międzynarodowych Członek międzynarodowych zespołów badawczych. Mam na swoim koncie sukces 5000 kursantów, którzy dzięki uczestnictwu w moim
programie nauczyli się, jak w pełni wykorzystywać swój potencjał intelektualny i aktualizować wiedzę w efektywny i szybki sposób: czytając z tempem 2000, 10000 a nawet 50000 słów na minutę z zachowaniem pełnego rozumienia tekstu; zapamiętując nawet bardzo skomplikowane treści.

Jestem absolutnie zafascynowana nieograniczonymi możliwościami mózgu oraz rozwojem
osobistym.
Nic nie ekscytuje mnie bardziej niż świadome towarzyszenie ludziom na ścieżkach ich rozwoju, przede wszystkim poznawczego oraz obserwacja rozwijających się uczestników moich szkoleń poprzez stymulowanie tego, co każdy z nas ma najcenniejszego, czyli naszego MÓZGU i uzdalnianie ludzi do zdobywania kolejnych szczytów.

Od 15 lat pomagam nauczycielom tworzyć przestrzeń edukacji przyjaznej mózgowi.

Autorka artykułów naukowych, popularnonaukowych oraz blogowych na temat sposobów na pełne wykorzystywanie możliwości poznawczych mózgu. Prelegent na konferencjach krajowych i międzynarodowych Członek międzynarodowych zespołów badawczych. Mam na swoim koncie sukces 5000 kursantów, którzy dzięki uczestnictwu w moim
programie nauczyli się, jak w pełni wykorzystywać swój potencjał intelektualny i aktualizować wiedzę w efektywny i szybki sposób: czytając z tempem 2000, 10000 a nawet 50000 słów na minutę z zachowaniem pełnego rozumienia tekstu; zapamiętując nawet bardzo skomplikowane treści.

Jestem absolutnie zafascynowana nieograniczonymi możliwościami mózgu oraz rozwojem
osobistym.
Nic nie ekscytuje mnie bardziej niż świadome towarzyszenie ludziom na ścieżkach ich rozwoju, przede wszystkim poznawczego oraz obserwacja rozwijających się uczestników moich szkoleń poprzez stymulowanie tego, co każdy z nas ma najcenniejszego, czyli naszego MÓZGU i uzdalnianie ludzi do zdobywania kolejnych szczytów.

Co mówią o nas inni nauczyciele

alicja owczarska

Od dwóch lat jestem częścią wspaniałej społeczności, jaką jest Szkoła Szybkiego Czytania Memo. Zajmuję się nauką czytania oraz prowadzę kursy z zakresu szybkiego czytania, notowania nieliniowego i technik pamięciowych.

Szkoła Językowa MEMO

anna pogrzebska

Edukacyjna Odyseja Umysłu to niezwykle innowacyjna, intuicyjna platforma, zdecydowanie usprawniająca pracę edukacyjną. Polecamy każdemu, kto chciałby wspierać rozwój wielotorowo.

Szkoła Języków Obcych - MERITUM

memo-bez-tla-blue

agata fiałek

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Dominikę, jej kursy i webinary! Pomogły mi one rozwinąć się od strony pedagogicznej, ponieważ łączą skuteczność uczenia z przyjemnością i przystępnością, z jaką wiedzę można uczniom podać.

Edu Bears

Konkretny, łatwy i szybki kontakt z Panią Dominiką Pracę. Panią Dominikę cechuje profesjinalizm i niezwykła kompetencja. Wszystkie sesje zostały przygotowane interesująco i wysokim poziomem merytorycznym.

Solution for Education - Edu Bears

alicja owczarska

Od dwóch lat jestem częścią wspaniałej społeczności, jaką jest Szkoła Szybkiego Czytania Memo. Zajmuję się nauką czytania oraz prowadzę kursy z zakresu szybkiego czytania, notowania nieliniowego i technik pamięciowych.

Szkołą Językowa Filolog - Biłgoraj

anna pogrzebska

Edukacyjna Odyseja Umysłu to niezwykle innowacyjna, intuicyjna platforma, zdecydowanie usprawniająca pracę edukacyjną. Polecamy każdemu, kto chciałby wspierać rozwój wielotorowo.

Szkoła Języków Obcych - MERITUM

memo-bez-tla-blue

agata fiałek

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Dominikę, jej kursy i webinary! Pomogły mi one rozwinąć się od strony pedagogicznej, ponieważ łączą skuteczność uczenia z przyjemnością i przystępnością, z jaką wiedzę można uczniom podać.

Edu Bears

Konkretny, łatwy i szybki kontakt z Panią Dominiką Pracę. Panią Dominikę cechuje profesjinalizm i niezwykła kompetencja. Wszystkie sesje zostały przygotowane interesująco i wysokim poziomem merytorycznym..

Solution for Education - Edu Bears

Co mówią o nas inni nauczyciele

alicja owczarska

Od dwóch lat jestem częścią wspaniałej społeczności, jaką jest Szkoła Szybkiego Czytania Memo. Zajmuję się nauką czytania oraz prowadzę kursy z zakresu szybkiego czytania, notowania nieliniowego i technik pamięciowych.

anna pogrzebska

Platformy e-learningowej Edukacyjna Odyseja Umysłu. Jest to niezwykle innowacyjna, intuicyjna platforma, zdecydowanie usprawniająca pracę edukacyjną. To kompleksowe rozwiązanie, które polecamy każdemu, kto chciałby wspierać rozwój wielotorowo..

agata FiAŁEK

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Dominikę, jej kursy i webinary! Pomogły mi one rozwinąć się od strony pedagogicznej, ponieważ łączą skuteczność uczenia z przyjemnością i przystępnością, z jaką wiedzę można uczniom podać.

Edu bears

Konkretny, łatwy i szybki kontakt z Panią Dominiką Pracę. Panią Dominikę cechuje profesjinalizm i niezwykła kompetencja. Wszystkie sesje zostały przygotowane interesująco i wysokim poziomem merytorycznym.