fbpx

Początek Niesamowitej Odysei Neuronów

Kurs nauki czytania ze zrozumieniem oraz rozwoju inteligencji wielorakich
dla dzieci od 6 roku życia.

Nauka sprawności czytania, stymulowanie harmonijnego rozwoju wszystkich obszarów i poziomów inteligencji wielorakiej, umiejętności uczenia się i poczucia kompetencji i pewności siebie dla dzieci z klas 0, 1 i 2.

Dlaczego warto zakupić kurs?

Początek szkoły podstawowej to niezwykle ważny moment w życiu małego człowieka. Od niego zależy bardzo wiele. On ukształtuje jego podejście do nauki i wpłynie na rozwój bądź zanik pasji poznawczej. To także czas, który kształtować będzie poczucie kompetencji i własnej wartości, kładąc podwaliny nie tylko pod dalszą edukację, ale także dorosłe życie.

Program Początek Niesamowitej Odysei Neuronów: budzi pasję poznawczą, oswaja ze szkołą, rozwija wszechstronne uzdolnienia, nie tylko matematyczno – logiczne i językowe oraz zaciekawia światem w sposób przyjazny mózgowi małego dziecka.

Dzięki udziałowi w kursie Twoje dziecko:

Dla kogo jest ten kurs?

Jest to program specjalnie skonstruowany dla dzieci klas 0, 1 i 2, które rozpoczynają edukację. 

To doskonały czas, na bezpieczne wprowadzenie dzieci w świat wiedzy i nauki, pokazania, że nauka może być wspaniałą przygodą; otwarcie dziecka na ciekawą wiedzę, robienie eksperymentów i pierwszych doświadczeń naukowych; rozwijanie umiejętności czytania i uczenia się; wzmacnianie poczucia własnej wartości poprzez odkrywanie indywidualnych i nie powtarzalnych uzdolnień dziecka, ponieważ to wszystko ułatwi nie tylko funkcjonowanie w szkole, ale i położy podwaliny pod dobry start w przyszłość.

Szczegóły kursu

Zarezerwuj miejsce dla Twojego dziecka!

Wypełnij formularz kontaktowy,
aby otrzymać informacje o kursie.