fbpx

Pracuj z nami!

Czy chciałbyś pracować w miejscu, które jest przyjazne mózgowi i sposobom, w jaki on się uczy?

Czy wyobrażasz sobie miejsce, gdzie wiemy, jak uczyć, żeby nauczyć, a nasi kursanci uwielbiają dodatkowe zajęcia?

Takie miejsce istnieje i nie ma nic wspólnego z magicznymi sztuczkami. Jest jak najbardziej prawdziwe i na wyciągnięcie Twojej ręki. Centrum Edukacyjne Memo: kwintesencja troski o harmonijny rozwój naszych lektorów, trenerów, kursantów oraz ich rodziców. Miejsce szyte na miarę potrzeb ludzkiego mózgu. Miejsce, w którym człowiek oraz jego potrzeby poznawcze są na pierwszym miejscu.

Miejsce tworzone przez pasjonatów edukacji przyjaznej mózgowi, w którym każdy nauczyciel wie, że to właśnie mózg stanowi miejsce jego pracy i we, jak to miejsce optymalnie zorganizować, po to aby satysfakcja rosła, jak apetyt w miarę jedzenia.

Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do pozostania tu chwilę dłużej i bliższego poznania się.

Nazywam się Dominika Muńko i jestem tutaj po to, aby zabrać Cię w niesamowitą podróż po rozwój. Gratuluję Ci. Wierzę, że jesteś jeden krok od odkrycia swojego pełnego potencjału i właśnie dotarłeś do osoby, która pomoże Ci go odkryć i w pełni realizować pod banderą najlepszej szkoły językowej oraz najlepszego centrum edukacyjnego, specjalizującego się w kursach efektywnej nauki.

Jesteś we właściwym miejscu, aby pozyskać sprawdzoną wiedzę i umiejętności, które staną się trampoliną do spełnionego życia zawodowego. Nie tylko dlatego, że zawodowo zajmuję się odkrywaniem możliwości ludzkiego mózgu od ponad 12 lat, ale też, dlatego, że mam w tym konkretne i mierzalne rezultaty, o których możesz przeczytać w zakładce o mnie:

#1 Ekspert kursów efektywnej pracy umysłowej w Polsce

#1 Autorka bestsellerowego kursu Odyseja Neuronów

#1 Naukowiec czynnie badający funkcje poznawcze mózgu i wykorzystujący swoje odkrycia w tworzonych kursach i szkoleniach

#1Specjalista z zakresu neurodydaktyki stosowanej w Polsce

Autorka artykułów naukowych, popularnonaukowych oraz blogowych na temat sposobów na pełne wykorzystywanie możliwości poznawczych mózgu

Prelegent na konferencjach krajowych i międzynarodowych

Członek międzynarodowych zespołów badawczych

Przedsiębiorca z kilkunastoletnim stażem

Specjalizuję się w kursach z zakresu szybkiego czytania, technik pamięciowych, koncentracji uwagi, notowania nieliniowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także w szkoleniach dla nauczycieli, trenerów i lektorów szukających sposobów na edukację przyjazną mózgowi.

Moim ogromnym sukcesem jest praca z osobami z uszkodzeniami mózgu, które dzięki mojej metodzie odzyskują utracone zdolności intelektualne.

Jestem absolutnie zafascynowana nieograniczonymi możliwościami mózgu oraz rozwojem osobistym.

Nic nie ekscytuje mnie bardziej niż świadome towarzyszenie ludziom na ścieżkach ich rozwoju, przede wszystkim poznawczego oraz obserwacja rozwijających się uczestników moich szkoleń poprzez stymulowanie tego, co każdy z nas ma najcenniejszego, czyli naszego MÓZGU i uzdalnianie ludzi do zdobywania kolejnych szczytów.

Praca z ludźmi, bezpieczne przeprowadzanie ich przez zmiany rozwojowe, uskrzydlanie poprzez wydobywanie często ukrytych uzdolnień i talentów w myśl H. Gardnera twórcy koncepcji inteligencji wielorakich głoszącej, że każdy z nas jest niebywale mądry…

Czy może być lepsze zajęcie na świecie?

MISJA

Moją misją jest edukacja dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie efektywnej pracy intelektualnej, dzięki której zdobywać i aktualizować wiedzę można nawet 3 – krotnie szybciej.

Moim celem jest szerzenie najlepszych praktyk edukacyjnych wśród nauczycieli, trenerów, pedagogów i lektorów, tak aby edukacja przyjazna mózgowi stała się stałym elementem ich osobistego rozwoju i praktyki.

Moim marzeniem jest inspirowanie kolejnych osób i zachęcanie ich do dołączenia do Edukacyjnej Odysei Neuronów, ponieważ jestem przekonana, że mózg to najcenniejszy dar, od którego zależy stabilna i satysfakcjonująca przyszłość każdego z nas.

Co powinieneś o nas wiedzieć?

  • W Memo zespół to podstawa i to dlatego bardzo dokładnie dobieram osoby do współpracy. Zależy mi, aby lektorzy, trenerzy, terapeuci i pracownicy administracyjni czuli się tutaj, jak u siebie, ale także by mogli spełniać się zawodowo. Poszukuję ludzi otwartych, empatycznych, przyjaznych, ambitnych i nastawionych na rozwój. Dlaczego? Ponieważ Memo to marka relacyjna i najbardziej zależy mi na budowaniu trwałych relacji z naszymi kursantami, ale i między sobą nawzajem.
  • Działamy od 2011 roku
  • Najważniejsza jest dla nas edukacja efektywna i przyjazna mózgowi
  • Dla każdego kursanta mamy opracowaną konkretną ścieżkę rozwojową
  • Odyseja Neuronów jest programem weryfikowanym naukowo, co znaczy że nie ma tu miejsca na tzw. „ściemę” – a tylko na efektywność i jakość, bo te są dla nas priorytetem
  • Mamy na swoim koncie sukces 5000 kursantów, którzy dzięki uczestnictwu w programie Odyseja Neuronów nauczyli się, jak w pełni wykorzystywać swój potencjał intelektualny i aktualizować wiedzę w efektywny i szybki sposób: czytając z tempem 2000, 10000 a nawet 50000 słów na minutę z zachowaniem pełnego rozumienia tekstu; zapamiętując skomplikowane treści w mniej.
  • Pracujemy na swoich autorskich, nagradzanych programach
  • W zakresie języka angielskiego wybieramy tylko najwartościowsze i najbardziej ambitne materiały rodem z XXI wieku
  • Dbamy o relacje na wszystkich płaszczyznach

Jakie są metody, którymi pracujemy?

No przede wszystkim: nowoczesne, ambitne, niebanalne, innowacyjne i efektywne. I wiesz, co jest najważniejsze? Wszystkie przygotowane zostały w taki sposób, abyś nie musiał godzinami ślęczeć nad tworzeniem scenariuszy i konspektów – dostajesz kompaktowe i atrakcyjne materiały dla wszystkich swoich grup.

Otrzymujesz pełne wsparcie metodyczne, kursy rozwojowe i to, co potrzebne dla satysfakcjonującej pracy. Towarzyszymy Ci na drodze zawodowego rozwoju i kibicujemy Twoim zawodowym planom i aspiracjom.

Jak się z nami pracuje?

Alicja Owczarska

Nazywam się Alicja Owczarska. Jestem nauczycielem kontraktowym w awansie zawodowym na nauczyciela mianowanego. Pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym, oraz szkolnym. Ukończyłam studia z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagogiki pracy socjalnej, terapii pedagogicznej oraz filologii polskiej. Od dwóch lat jestem częścią wspaniałej społeczności, jaką jest Szkoła Szybkiego Czytania Memo. Zajmuję się nauką czytania oraz prowadzę kursy z zakresu szybkiego czytania, notowania nieliniowego i technik pamięciowych. Od kiedy pracuję w Memo wciąż uczę się czegoś nowego. Zgłębianie wiedzy dotyczącej pracy mózgu stało się przyjemnością. Największą satysfakcję sprawia mi fakt, że zdobyta wiedza pozytywnie wpływa na postępy w pracy moich uczniów. Ich wysoka samoocena, zadowolenie ze swoich sukcesów napędzają mnie do dalszej pracy. Z ogromną ciekawością oczekuję kolejnych wyzwań, jakie stawiają przede mną potrzeby moich uczniów.

Alicja Owczarska

Nauczyciel kontraktowy

Jak aplikować do Memo?

Wyślij swoje CV na adres: kontakt@szkolamemo.pl i czekaj na telefon z propozycją spotkania